עדויות

אנשים שהתנסו באיבחון ובטיפול של הקליניקה שלנו - מספרים

העדות של דנה

לצוות טבע קליני שלום!
רציתי להודות לכם על הטיפול המועיל שקיבלתי דרככם. כאמור סבלתי תקופה ארוכה מהקאות ממושכות , לאחר בדיקות רופאים קיבלתי אומפרדקס לתקופה של 9 חודשים.
הרגשתי שהטיפול מונע אך לא פותר את הבעיה ספציפית, ולכן פניתי מידי פעם לרופא למעקב. הרופא טען שעלי להמשיך.
עם הזמן הגוף התרגל לתרופה, והסימפטומים של ההקאות, הגרפסים המתמשכים לא הפסיקו. הייתי מיואשת, והחלטתי לפנות לרפואה טבעית.
דרך רוני, הצלחתי לקבוע תור לבדיקה במכשיר BIO-TEST.
בדיקה פשוטה מאוד שמצאה לי את הבעיה הספציפית – הליקובקטר, חיידק נוסף, וחוסר איזון בבלוטת התריס. להיבדק במכשיר BIO-TEST, ולקבל טיפול טבעי לחלוטין – ללא תופעות לוואי שפתר את הבעיה – זה שיפור באיכות החיים!
מומלץ בחום דנה.

הרפס זוסטר – שלבקת חוגרת

לצוות בית טבע קליני למיכאל, רוני והילה
ברצוני להודות לכם על הסובלנות והטיפול המסור. אני בת 73, זה התחיל בגירודים בבטן מאוד כואבים, לקח זמן לרופא לאבחן שיש לי שלבקת חוגרת כל הזמן הזה סבלתי עד שהגעתי אליכם.
בזכות הטיפול המסור שנתתם לי, הטיפול עזר מאוד ומעבר לציפיות. המאמץ להגיע אליכם היה שווה. מאוד אהבתי את הגישה החיובית שלכם, ההתעניינות מה כואב ואפילו לטלפן אם יש בעיה כלשהי לאחר הטיפול האכפתיות, ההרגשה מחממת את הלב.
מביקור לביקור היה שיפור משמעותי, הכאב פחת, נעלם. היום אודות לטיפול שנתתם לי המחלה מאחורי.
אין מילים בפי להודות לכם על המסירות, הדאגה, האכפתיות בעיניי זה לא מובן מאליו. על כך תבורכו. תמשיכו לייצר ולפתח את התרופות שעוזרות ויעזרו לכולם יישר כוח.
שמחה.

אנשים פונים אליי גם בעבודה – השתנית… את כאילו לא כמו שהיית פעם…

את יותר נינוחה רגועה… אז כן זה חלק מהתהליך הפיזי-נפשי שאני עוברת.
יש לי הרבה יותר סבלנות ממה שהיה לי פעם.
יותר מוטביציה יותר אנרגיות מרגישה ככל שעובר הזמן שאני מסוגלת לכבוש את העולם… וכל הדברים האלה גורמים לי להבין כמה הבריאות משפיעה על ההתנהגות שלנו, שאין לנו מושג עד כמה הכל קשור כמו פאזל.
מה שאני לוקחת מזה מוסר השכל, שאם מישהו נמצא בסטרס עצבים לחץ לא משנה מה וההתנהגות שלו הייתה לא בסדר.. אני מנסה לדון אותו לזכות יש מצב שהוא גם סובל מאיזו שהיא בעיה בריאותית או אפילו כמה… שאין לו מושג עד כמההההההה זה יכול להשפיע עליו.
אני מרגישה שמחודש לחודש אני פשוט נולדת כל פעם מחדש, ואף פעם לא ידעתי שככה אני אוכל להרגיש ושלזה אהיה מסוגלת. את כל התודה הזאת אני חייבת לד"ר נטרופת שלי! שממשיך להנחות אותי ומסביר הכל ונותן לי את הדעת והבינה להבין כל מה שאני עוברת פשוט מדהים!!! ולצוות טבע שתמיד ליוו אותי בחיוך ובהבנה. ועד היום ממשיכים איתי מאז אותו התקף כיס מרה אחד שעברתי (שהיה גהנום דרך אגב) לא היו התקפים יותר. כל הבחילות שלא יכולתי לאכול חודש ימים לאחר מכן למרות כל התרופות שקבלתי שלא עזרו בגורנשיט, ואולי אפילו החמירו את המצב.
היום יש לי תאבון של פיל והתשוקה למתוקים לא כמו פעם… שווה כל אגורה וזמן.
תודה לכם צוות טבע קליני על כל התמיכה והעזרה האינסופית והסבלנות. מדהים!!!

העדות של יונתן

שלום רב לצוות טבע קליני, מיכאל, רוני והילה, ברצוני לפני הכל, להגיד לכם תודה. קשה לתאר במילים את העזרה והתהליך שעברתי בזכותכם ובזכות ה BIO-TEST. בלעדיכם אני לא יודע איפה הייתי היום. הגעתי לטיפול לפני חודשיים במצב איום ונורא חיצוני ופנימי, על ה"קצה" בלי שום אמונה שמשהו יכול להשתנות או להשתפר. אציין שהגעתי בכוחותי האחרונים, במשך שנים קרוב ל –10 חיפשתי פתרונות אצל מיטב הרופאים והדיאטנים לבעיות עיכול הקשות מהם סבלתי. חיפשתי פתרונות באינטרנט והגעתי למכשיר ה BIO-TEST שמציע אבחון מדויק להמון בעיות. יום אחרי הגעתי לבדיקה במכשיר. לא האמנתי אבל בכל זאת הגעתי לנסות. בלי לומר מילה ממה אני סובל המכשיר עבר על אברי הגוף ובדיוק מדהים הראה לי בדיוק ממה אני סובל. מה שבמשך 10 שנים ובדיקות פולשניות לא מצאו, ה BIO-TEST מצא בשעה של עבודה. נמצאה דלקת בוושט, דלקת בקיבה ודלקת בתריסריון ועוד הרבה חוסרים. המכשיר עובר על הגוף בצורה יסודית ומדהימה. אציין שלפני שהגעתי ירדתי 18 קילו בחצי שנה, מצבי היה ממש חמור בלי שום יכולת לאכול. מקום מופלא, מהפגישה הראשונה קיבלתי יחס רב, סובלנות ואמינות. בזכות המכשיר יש התאמה מדויקת בין התוספים לפתרון בעיותי. המכשיר קולט תדרי גוף ומתאים את הפתרון. חודשיים אחרי אני אוכל ועליתי במשקל, שוב תודה ! יונתן