הליקובקטר פילורי

האבחון המדוייק הוא 70% מפתרון הבעיה!

אבחון לא פולשני - זיהוי: כיבים, דלקת, הליקובקטר, פרזיטים, וירוסים, פטריות לאורך כל צינור העיכול וגם על האיברים.

לאלה שכבר אובחנו כסובלים מהליקובקטר, ניתן לרכוש את הערכה ולקבלה במשלוח עד הבית.

קצת מידע: ההליקובקטר הוא חיידק עמיד במיוחד אוהב סביבה חומצית ולכן, היכן שהוא מתיישב (דופן הקיבה) הוא הופך את המקום לבסיסי כך פוגע ברירית הקיבה. הוא ממשיך בגרימת הנזק עד שנוצר חור ואז החומציות של הקיבה פוגעת בדופן וכך נוצר פצע שיכול להגיע למצב של דימום, עם מוגלה, זיהום, ודלקת.
זהו בעצם אחד הגורמים העיקריים לכיב קיבה או כיב בתרסריון, אם יש חור הם יכולים להמשיך למקומות אחרים בגוף, וליצור גם שם כיבים החיידק הליקובקטר פילורי עמיד מאוד לרוב התרופות !!!

הרפואה מטפלת בו בתרופות משולבות עם הצלחה חלקית וגם אז הוא מפתח עמידות מהר מאוד, ומתאושש יותר מהר מהמערכת הטבעית.
בד"כ הטיפול משלב 4 סוגי אנטיביוטיקה חזקה במיוחד שיש צורך לקחת לתקופה ממושכת, חבל רק שתופעת לוואי מטיפול מסוג היא הרסנית לא רק לחיידק ( וזה במקרה הטוב שזה משפיע) אלא הרסנית גם כלפי הגוף כולו ובמיוחד למעיים אשר נהרסים ע"י 4 סוגי אנטיביוטיקה שמשמידה כליל את כל המיקרופלורה הטובה לגוף (פרוביוטיקה לא משקמת את זה – לא בקלות) מה שעלול ליצור שכבה עמידה וחזקה של קנדידה.

 
 

אנשים מספרים

העדות של דר' שהרבני רחלי נטורופתית

היי הילה, לאור ההצלחה באליקומת לטיפול ההליקובקור פילורי, רוצה אני להודות על המוצר המוצלח כמו כן יש לשלב פרוביטקה וכמובן שינוי תזונה.

בכבוד רב דר' שהרבני רחלי נטורופתית.

העדות של חיים

אני חיים רציתי לשתף כיצד נרפאתי מחיידק הליקובקטור שסבלתי ממהו שנים כל הזמן צרבות חומצות יתר גרפסים כאבים בסרעפת וקיבליתי אטביוטיקה המון שני סדרות ותמיד חשבתי שזה עבר ואז שוב חוזר, ואז נחשפתי בגוגל לבית טבע קליני התקשרתי והילה הציעה לי ערכה לטיפול בחיידק ומאז אני מרגיש מעולה תודה לאל, לכן אני רוצה להודות להילה מטבע קליני על ההצלחה של הטיפול, אשמח לשתף אחרים.