אבחונים נוספים

קנדידה

מחלות אוטואימוניות

מערכת החיסון

פיברומיאלגיה אבחון

פוריות גברים

פוריות נשים

כאבים

לשון לבנה

בדיקה מקיפה למערכות העיכול

האבחון המדוייק הוא 70% מפתרון הבעיה!

או השאירו לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מקרים שאובחנו בקליניקה

ציפי ב.ד.

אחרי 20 שנות סבל מבעיות של כאבים לא מוסברים בכל הגוף, נמצא פתרון באמצעות שיטה ביוכימית ומדוייקת מאוד!
ציפי ב.ד סבלה במשך שנים, מכאבי בטן חוזרים, כאבים בשרירים, כאבים בעצמות ,כאבים במפרקים, כאבי ראש ומיגרנות כרוניות ,התמכרה לכדורים נגד כאבים, לא הצליחה לתפקד במהלך יום עבודה, חוותה בעיות בחילוף החומרים, דיכאון – הופנתה ע"י רופאים לפסיכיאטר וקיבלה שנים כדורי ציפרלקס וסימבלטה ללא הועיל…
רופאים נוספים איבחנו אותה עם פיברומיאלגיה.

האבחון במכשור רפואת תדרים הצביע על מחסור חמור באנזימי עיכול, חומציות יתר, רמה מאוד גבוהה של קנדידה ופרזיטים, וגם וירוסים , בעיות ורידים קשות, ומחסור חמור בויטמינים D ו B5, ומתכות כבדות בעודף.
יש לציין שבדיקות הדם הקונבנציונליות לא הראו חריגות גדולות ולא זכו להתייחסות מצד הרופאים.
ובדיקה אירידיולוגית הוסיפה וגילתה היכן ישנם מצבורי פסולת מסוכנים שמשנים את קצב פעולת האיברים
ולמעשה גורמים לכבד לא לנקות את אותה הפסולת.

הותאם טיפול מדוייק שכלל פורמולות מותאמות אישית + מערך ניקוי רעלים ותכנית תזונה אישית.
וכעבור חודשיים חל שיפור ניכר במערכת העיכול, אחרי שלושה חודשים פחתו הכאבים בכל הגוף.
אחרי ארבעה חודשים מספרת שנולדה מחדש, כבר לא לוקחת ציפרלקס…
בדיקות נוספות במכשיר התדרים לייף אקספרט מוכיח שעשתה דרך ארוכה אבל נכונה כדי להגיע היכן שהיא היום.
כיום לוקחת טיפול מונע כדי לתחזק הישגים אלו – לבעיות של שנים ישנה נטייה ברורה לחזור כמו דיאטות יו-יו להורדת משקל.

אנשים פונים אליי גם בעבודה – השתנית… את כאילו לא כמו שהיית פעם…

את יותר נינוחה רגועה… אז כן זה חלק מהתהליך הפיזי-נפשי שאני עוברת.
יש לי הרבה יותר סבלנות ממה שהיה לי פעם.
יותר מוטביציה יותר אנרגיות מרגישה ככל שעובר הזמן שאני מסוגלת לכבוש את העולם… וכל הדברים האלה גורמים לי להבין כמה הבריאות משפיעה על ההתנהגות שלנו, שאין לנו מושג עד כמה הכל קשור כמו פאזל.
מה שאני לוקחת מזה מוסר השכל, שאם מישהו נמצא בסטרס עצבים לחץ לא משנה מה וההתנהגות שלו הייתה לא בסדר.. אני מנסה לדון אותו לזכות יש מצב שהוא גם סובל מאיזו שהיא בעיה בריאותית או אפילו כמה… שאין לו מושג עד כמההההההה זה יכול להשפיע עליו.
אני מרגישה שמחודש לחודש אני פשוט נולדת כל פעם מחדש, ואף פעם לא ידעתי שככה אני אוכל להרגיש ושלזה אהיה מסוגלת. את כל התודה הזאת אני חייבת לד"ר נטרופת שלי! שממשיך להנחות אותי ומסביר הכל ונותן לי את הדעת והבינה להבין כל מה שאני עוברת פשוט מדהים!!! ולצוות טבע שתמיד ליוו אותי בחיוך ובהבנה. ועד היום ממשיכים איתי מאז אותו התקף כיס מרה אחד שעברתי (שהיה גהנום דרך אגב) לא היו התקפים יותר. כל הבחילות שלא יכולתי לאכול חודש ימים לאחר מכן למרות כל התרופות שקבלתי שלא עזרו בגורנשיט, ואולי אפילו החמירו את המצב.
היום יש לי תאבון של פיל והתשוקה למתוקים לא כמו פעם… שווה כל אגורה וזמן.
תודה לכם צוות טבע קליני על כל התמיכה והעזרה האינסופית והסבלנות. מדהים!!!

העדות של יונתן

שלום רב לצוות טבע קליני,
מיכאל, רוני והילה, ברצוני לפני הכל, להגיד לכם תודה. קשה לתאר במילים את העזרה והתהליך שעברתי בזכותכם ובזכות ה BIO-TEST. בלעדיכם אני לא יודע איפה הייתי היום. 
הגעתי לטיפול לפני חודשיים במצב איום ונורא חיצוני ופנימי, על ה"קצה" בלי שום אמונה שמשהו יכול להשתנות או להשתפר. אציין שהגעתי בכוחותי האחרונים, במשך שנים קרוב ל –10 חיפשתי פתרונות אצל מיטב הרופאים והדיאטנים לבעיות עיכול הקשות מהם סבלתי. חיפשתי פתרונות באינטרנט והגעתי למכשיר ה BIO-TEST שמציע אבחון מדויק להמון בעיות. יום אחרי הגעתי לבדיקה במכשיר.
לא האמנתי אבל בכל זאת הגעתי לנסות. בלי לומר מילה ממה אני סובל המכשיר עבר על אברי הגוף ובדיוק מדהים הראה לי בדיוק ממה אני סובל. מה שבמשך 10 שנים ובדיקות פולשניות לא מצאו, ה BIO-TEST מצא בשעה של עבודה. נמצאה דלקת בוושט, דלקת בקיבה ודלקת בתריסריון ועוד הרבה חוסרים. המכשיר עובר על הגוף בצורה יסודית ומדהימה. אציין שלפני שהגעתי ירדתי 18 קילו בחצי שנה, מצבי היה ממש חמור בלי שום יכולת לאכול.

מקום מופלא, מהפגישה הראשונה קיבלתי יחס רב, סובלנות ואמינות. בזכות המכשיר יש התאמה מדויקת בין התוספים לפתרון בעיותי. המכשיר קולט תדרי גוף ומתאים את הפתרון. חודשיים אחרי אני אוכל ועליתי במשקל, שוב תודה ! יונתן