אבחון של כאבי שרירים

אבחון של כאבי שרירים – פיברומיאלגיה –  יש לא מעט תופעות בריאותיות ופיזיות שאנשים רבים עלולים לסבול מהן. אחת מהתופעות הנפוצות יותר, היא תלונה על כאבי שרירים שונים. האמת היא שיכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות ביותר.

למשל, פעילות גופנית מאומצת, תאונה דרכים, תאונת עבודה או אפילו נפילה בבית או ברחוב. בנוסף לכל אלה, גם מתח נפשי עלול להוביל לבעיות ולכאבי שרירים. עם זאת, חשוב לדעת שיש גם מקרים שבהם הגורם לבעיה הוא אחר, וחמור פי כמה.

למשל, מחלות שונות כמו פיברומיאלגיה עלולות להוביל לכאבי שרירים וכך גם זיהומים שונים בגוף, שפעת, מחלות אוטואימוניות, זאבת ועוד. לכן ברור מדוע על אבחון של כאבי שרירים אי אפשר לוותר. יש משמעות אדירה לאבחון של כאבי השרירים שמהם אנחנו סובלים, כי אם נוכל לאבחן את העניין, נוכל גם לטפל בו כמו שצריך.

זה לא משנה אם תוצאת האבחון תהיה שאין שום בעיה זיהומית בגוף ושצריך פשוט להוריד מתח נפשי או שאולי התוצאה תהיה אחרת לגמרי. מה שבטוח זה שאחרי אבחון מדויק של כאבי השרירים, נוכל להיות חכמים יותר ולקבל החלטה מושכלת לגבי הטיפול בעניין. זו הסיבה שבגללה, אם גם אתם, כמו רבה מאוד אנשים אחרים, סובלים מכאבי שרירים שלא עוברים, רצוי שתפנו לאבחן את הבעיה בצורה מעמיקה ורצינית.

איך נכון לעשות היום אבחון של כאבי שרירים?

ברוב המקרים אנחנו רואים שאבחון של כאבי שרירים יתחיל אצל רופאה משפחה או אצל רופא מומחה כזה או אחר. אפשר גם להבין מדוע, שכן רובנו רגילים לפנות אל הרפואה הקונבנציונלית, לקחת תרופות או לטפל בגוף בדרך כל ניתוח, טיפול פיזי כלשהו וכדומה.

עם זאת, מה עושים כשזה לא באמת עוזר? ומה עושים כאשר הכאבים לא עוברים? לצערנו הרב, אנשים רבים שסובלים מכאבי שרירים נוטלים תרופות שונות לאורך זמן אך מדווחים על כך שהמצב לא משתפר.

זה נכון שיש משמעות לבדיקות הגופניות השונות שהרופאים המקצועיים יוכלו לעשות לנו, אך עובדה היא שלא תמיד משם מגיע הפתרון. זה נכון גם שיש משמעות להיסטוריה הרפואית שלנו ואפילו להיסטוריה הרפואית של המשפחה כולה, אך זה לא תמיד עוזר.

לכן חשוב שתדעו: כאשר מדברים על אבחון של כאבי שרירים יש עוד כמה אבחונים אחרים שאפשר לעשות. למשל, אבחון של בעיות וכאבי שרירים בעזרת רפואת תדרים.

זה לא במקרה שאתם מכירים כל כך הרבה אנשים שכבר פנו לאבחון שנעשה בעזרת רפואת תדרים, שכן אבחונים כאלה מוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש. לכן, אם אתם לא רוצים להמשיך ולסבול מכאבי שרירים, למה שלא תפנו גם אתם לעבור אבחון כזה עוד היום?

איך עובד אבחון מקצועי של כאבי שרירים בעזרת רפואת תדרים?

בין אם אתם צריכים לעבור אבחון של כאבי שרירים ובין אם אתם צריכים לעבור, למשל, אבחון של בעיות גסטרו, בהחלט כדאי לקחת בחשבון את רפואת התדרים. אם חששתם שמדובר על אבחון שכולל כאבים פיזיים שונים, דעו שזה לא מדויק. ההפך הוא הנכון.

אנחנו רואים שהיום האבחונים הללו נעשים בעזרת חיבור הנבדק לאלקטרודות שונות, בידיים, ברגליים ובראש. משמעות הדברים היא שהבדיקה לא כואבת והיא גם מתבצעת במהירות שיא. הכול מחובר למכונה שמצליחה במהירות לסרוק ולפענח כל דבר בגוף.

מיד אחרי הבדיקה יוצא דוח מפורט עם כל המידע שצריך, ובצורה כזאת ניתן להבין מה המקור של כאבי השרירים. האם חסר לנו משהו בגוף? האם יש לנו עודף של חומרים מסוימים בגוף? האם יש רקמה שסובלת משינויים דרמטיים וזה מה שמוביל לכאבי השרירים? יכולות להיות אינספור סיבות לכאבים שאנחנו חשים ולכן ברור מדוע אבחון שנעשה בעזרת רפואת תדרים זו הבחירה הנכונה.

קליניקת טבע קליני רפואת תדרים – המקום הנכון לפנות אליו

יצא לכם לשמוע על מעט אנשים שכבר עברו אבחון של כאבי שרירים בעזרת רפואת תדרים? לא כולם יצאו לגמרי מרוצים ואתם תוהים לאן כדאי לפנות ובמי רצוי לבחור? האמת היא, שאתם לא לבד. אנשים רבים מתלבטים לגבי העניין הזה.

חשוב שתדעו: אם אתם כבר פונים לרפואת תדרים, אין מקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר שיש. זו הסיב שבגללה, אם תוכלו לפנות אל קליניקה מתקדמת, רצינית ומובילה כמו "טבע קליני רפואת תדרים", איזו סיבה יש לכם להתפשר על פחות מזה? כאן תוכלו ליהנות מהעובדה שהמומחים עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש בתחום הזה.

בנוסף, כדאי לדעת שניתן לעבור כאן לא רק אבחון של כאבי שרירים, אלא גם אבחון לבעיות עיכול שונות וכדומה. בדרך כלל טיפול שיינתן לכם אחרי האבחון יכלול שילוב בין צמחי מרפא, תזונה וניקוי רעלים,

מה שיוביל לשיפור משמעותי ביותר בתחושתכם ובכאבים שמהם אתם סובלים מזה זמן רב. להזמנת תור לאבחון כאבי השרירים התקשרו עוד היום למספר: 050-5606938, כי למה לדחות את האבחון שישנה את חייכם לטובה תוך זמן קצר?     

אבחון של כאבי שרירים - פיברומיאלגיה
פיברומיאלגיה - תסמונת של כאבי שרירים ומפרקים , גלו למה הפסולת בגוף אינה מתפנה , היא תקועה ויוצרת זיהום חמור שמוביל לכאבי שרירים חזקים - הסיבות מאוד מגוונות .

האבחון המדוייק הוא 70% מפתרון הבעיה!

או השאירו לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם